Ks.Marek Bałwas - konferencje, audycje itp.Widzisz wersję archiwalną wątku "Ks.Marek Bałwas - konferencje, audycje itp." z forum www.wyplynnaglebie.pl/forum/

Paolka - 5 Grudzień 2008, 20:01

Myślę, że przyda się.

Pragnę Wam polecić kilka audycji ks.Marka Bałwasa - niepełnosprawnego kapłana z diecezji włocławskiej, który od lutego 2003roku, po wypadku samochodowym, w wyniku którego złamał kręgosłup, porusza się na wózku inwalidzkim. Nie przeszkadza mu to jednak w prowadzeniu pracy duszpasterskiej - Ksiądz Marek głosi rekolekcje dla młodzieży w całej Polsce. Mówi o Miłości, czystości, grzechu i wszystkim, co dotyczy młodego człowieka. Mówi do nich ich językiem. (np."Siema! Elo! Elo ziomale!" to standard przy powitaniu)
Poniżej podaję kilka linków do posłuchania konferencji ks.Marka. Polecam, bo naprawdę warto!

Konferencja ze spotkania młodych w Dębowcu k.Jasła

Audycja z Czasu Wzrastania w RM - 29.08.2008

Fragment płyty z rekolekcjami, które wygłosił ks.Marek w lutym 2008r w parafii NSPJ w Turku (płytę można zamówić na stronie www.dobreprzeslanie.pl , kosztuje ok.20 zł a część kosztów przeznaczona jest na dalszą rehabilitacje ks.Marka

O tym jak pociesza Bóg... - konferencja podczas XV Sercańskich Dni Młodych w Pilszczynie - czerwiec 2008 (trzeba poszukać w mutimediach pod audio,jest podpisane: konferencja: O tym, jak pociesza Bóg… (Ks. Marek Bałwas)

Konferencja podczas comiesięcznego spotkania modlitewnego w intencji rodzin i obrony życia człowieka w Sanktuarium Św. Józefa w Kaliszu (4.12.2008)


kate20 - 5 Grudzień 2008, 21:14

Dziękuję Ci za te linki. BArdzo piękne i ważne słowa ks. Marka, które dużo mi dały. dziękuje
tomek - djembe - 6 Grudzień 2008, 23:53

dzieki
Dolories - 7 Grudzień 2008, 23:16

Ks. Marek jest genialny, zwłaszcza przy spotkaniach "na żywo".

Paolka - 9 Styczeń 2009, 21:01

TUTAJ znajdują się filmiki z ks.Markiem (np. prowadzony przez niego rachunek sumienia czy filmik z programu ZIELONE DRZWI w DDTVN)

Na oficjalnej stronie ks. Marka Bałwasa (http://dobreprzeslanie.pl/) pojawiła się informacja:

W związku z wieloma zapytaniami i prośbami o umożliwienie kontaktu z księdzem Markiem Bałwasem informujemy, że powstało forum dyskusyjne, którego on sam jest administratorem. Forum znajdziecie pod adresem: www.forum.dobreprzeslanie.plCzekamy na wiadomości!

dorota - 9 Styczeń 2009, 21:43

Niezwykły człowiek z księdza Marka, wciąż pamiętam jego konferencję ze spotkania w Dębowcu, uczestniczyłam w tych rekolekcjach . Dziękuję Paolka za linki, kiedyś w wolnym czasie na pewno do nich wrócę.

P.S. O, forum jest: ciekawy i mądry pomysł

Paolka - 15 Marzec 2009, 00:58

13.03.2009 roku ks.Marek Bałwas gościł po raz kolejny w Radiu Maryja w audycji dla młodych Czas Wzrastania. Tym razem były to rozważania pt. Cierpienie krzyża - tajemnicą miłości Wszyscy, którzy nie słuchali audycji a chcieliby posłuchać, bądź też słuchali i chcą ją sobie "odświeżyć" mogą jej posłuchać pod linkiem Tajemnica krzyża źródłem Miłości bądź też ściągnąć z archiwum RM: CZAS WZRASTANIA: Cierpienie krzyża tajemnicą Miłości
POLECAM!!
zdanie licencji przez zawodników KS Start Gniezno
KS "STELLA" Gniezno - ZSMS Poznań
Wykład ks.Pawlukiewicza w Poznaniu
Ks. Stanisław Kołodziej
Rada Konferencji Episkopatu Polski ds. Duszpasterstwa Młodzi
ks.Twardowski
TZ Start podpisuje kontrakty -konferencja prasowa
  • wiosenna galeria moich goopkow b a 2610
  • chcialbym usunac moje konto prosze o pomoc
  • poprawka nr 2 do wypracowan z polaka mam ich
  • te istnienia juz wkrotce zgasna na zawsze tak 1620
  • mieszkania w systemie tbs
  • Zestaw wypowiedzi z for dyskusyjnych !! Indeks