!Hattrickowe radio! Radio MZH - Muzyka , Hattrick , Zabawa !Widzisz wersję archiwalną wątku "!Hattrickowe radio! Radio MZH - Muzyka , Hattrick , Zabawa !" z forum urban449.webd.pl/hattrick/

Verti - Wto Mar 20, 2007 12:56 pm

Historia RadiaMZH nie jest zbyt długa, ale jest za to dosyć zawiła... Pomysł na założenie radia narodził się na początku 2006 roku w grupie zagorzałych wielbicieli internetowej gry Hattrick, zrzeszonych w federacji Małopolski Związek Hattricka. Początki, jak to często bywa, nie należały do łatwych... Pierwszym poważnym problemem jaki napotkaliśmy było znalezienie odpowiedniego serwera radiowego. Korzystaliśmy z serwera płatnego i serwerów prywatnych, jednak nie spełniały one naszych oczekiwań. Problemem także była niewielka ilość osób chcących prowadzić radiowe audycje w nowozałożonym radiu. Kolejnym problemem z jakim musieliśmy się borykać, była mała liczba słuchaczy... niestety będąc nastawionym tylko i wyłącznie na hattrickowców zrzeszonych w Małopolskim Związku Hattricka (ok. 90 osób), nie mogliśmy liczyć na wielkie grono słuchaczy. W okresie tym na antenie pojawiały się głównie audycje poświęcone spotkaniom naszych reprezentacji, niedzielnym meczom ligowym, spotkaniom Pucharu Polski, pojedynkom w Mistrzostwach Małopolski i Pucharze Limanowej i Okolic, ale nie brakowało także audycji muzycznych! Z czasem zapał radiowy zaczął mijać i RadioMZH po kilkunastu tygodniach funkcjonowania przeszło w stan hibernacji... Radio w tym momencie w zasadzie przestało istnieć, chociaż sporadycznie pojawiały się audycje.

Drugi, istotny rozdział w historii RadiaMZH zaczyna się w październiku 2006 roku. Wtedy to w Małopolskim Związku Hattricka, ze zdwojoną siłą, odżywa pomysł na stworzenie hattrickowego radia z prawdziwego zdarzenia. Nauczeni poprzednim niepowodzeniem, od początku planujemy nakierowanie radia na szersze grono słuchaczy. Od początku planujemy wyjście poza ramy federacji i nadawanie dla wszystkich hattrickowców, ze szczególnym uwzględnieniem graczy z województwa małopolskiego. W pierwszych tygodniach po reaktywacji, RadioMZH powoli rosło w siłę! Poszukiwaliśmy dobrego, wydajnego i spełniającego nasze oczekiwania serwera, prowadziliśmy rekrutację DJów, uzupełnialiśmy ramówkę i dopracowywaliśmy nasze audycje... w końcu nadszedł czas, w którym odważnie powiedzieliśmy sobie, że to już najwyższa pora wypłynąć na głębsze wody!

I tym sposobem, 2 stycznia 2007 rozpoczynamy nadawanie dla całego, polskiego, hattrickowego społeczeństwa!

Radio MZH

Jedyne hattrickowe radio grające 24 godziny na dobę !!!
[Muzyka] Bębny, bębny, bębny .....
[Muzyka] Hip-Hop/Rap... czujesz ten bit??
[Muzyka] Przegląd Piosenki Pielgrzymkowej w Lipnicy Murowan
[Muzyka] Poszukiwane piosenki religijne na mp3
[Muzyka] płyty Dominikańskiego Ośrodka Liturgicznego
[Muzyka] "Kraina Miłości" Myslovitz&Stuhr
[Muzyka] Wielkopostna trasa koncertowa 2Tm2,3
  • zawody ujezdzeniowe w woj lodzkim
  • kasa zapomogowo pozyczkowa likwidacja
  • giselle;j;coralli;j;perrot
  • nauka pisania na klawiaturze darmowy
  • apteka super
  • Zestaw wypowiedzi z for dyskusyjnych !! Indeks